01 grudnia 2020 - 28 stycznia 2021, godz. 08.00-15.00

Sobótka
ul. Chopina 25

Zbiórka fantów na licytację 29. Finału WOŚP w Sobótce

Fundacja WOŚP zarejestrowała sztab Ślężańskiego Ośrodka Kultury, co oznacza, że gramy w 29. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Sobótce już 31 stycznia 2021 roku (zmieniony odgórnie termin)

Należy mieć na względzie, że z powodu obecnych ograniczeń i trudności organizacyjnych z tym związanych (zmieniające się normy epidemiczne) może się zdarzyć, że program finału WOŚP będzie się zmieniał.

Dużym zainteresowaniem w dniu finału ubiegłorocznego cieszyła się licytacja gadżetów przekazanych na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dlatego już teraz rozpoczynamy zbiórkę gadżetów, voucherów, usług, różnych przedmiotów, które zlicytujemy podczas finału WOŚP 2021 na scenie RCKS.

Fanty można dostarczać (do 28 stycznia 2021) do Regionalnego Centrum Kultury Słowiańskiej w Sobótce, od poniedziałku do piątku w godz.: 8:00-15:00 w sekretariacie ŚOK. W przypadku pytań prosimy o kontakt na: 663 030 626 lub nycz@rcks.pl

INFORMACJE O PRZEBIEGU LICYTACJI (SPECJALNE WARUNKI) ORAZ AKTUALNA LISTA PRZEDMIOTÓW DOSTĘPNE SĄ TUTAJ:

Wszelkie gadżety, vouchery i usługi muszą być dostarczane do RCKS z wypełnionym oświadczeniem o przekazaniu przedmiotów. Poniżej załączamy do pobrania druk oświadczenia DLA FIRM oraz DLA OSÓB PRYWATNYCH:

Uwaga! Przy dostarczaniu przedmiotów obowiązują ścisłe normy sanitarno-epidemiologiczne.