Przejdź do ▾
71 715 16 25
kino@rcks.pl

Repertuar

Poniżej przedstawiamy aktualny repertuar kina „Ślęża”, który będzie grany w Regionalnym Centrum Kultury Słowiańskiej w Sobótce.

Kino dla seniora

Bezpłatne seanse dla seniorów w Kinie "Ślęża" Każdy czwartek godz. 10:00  

Seans:
Wakacyjna przerwa filmowa w Kinie Ślęża

Drodzy widzowie, Kino Ślęża zawiesza regularne seanse kinowe na czas wakacji. Jednocześnie Ślężański Ośrodek Kultury proponuje dużo ciekawych wydarzeń w tym okresie, w tym również filmowe dla dzieci i seniorów, oraz pokazy plenerowe. Więcej informacji na plakacie, stronie www.rcks.pl, oraz na FB.

Seans:
Zasady bezpieczeństwa w Kinie Ślęża

Drodzy widzowie, w trosce o Wasze bezpieczeństwo prosimy o przestrzeganie następujących zasad, które obowiązują w kinie Ślęża w Sobótce od 01.06.2021 r.: - Obowiązek zasłaniania ust i nosa - Po wejściu do kina zdezynfekuj dłonie oraz zachowaj odstęp 2m Zasada zajmowania miejsc: - Rzędy powinny być zajmowane naprzemiennie, z zachowaniem jednego wolnego miejsca między widzami. Dla widzów udostępnione jest 50% miejsc dostępnych na sali. Obowiązek ten nie dotyczy: - widza, który uczestniczy w pokazie z dzieckiem poniżej 13 roku życia - osób wspólnie zamieszkujących lub pozostających we wspólnym gospodarstwie domowym - widza, który uczestniczy w pokazie z osobą z orzeczeniem o niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego lub osobą, która ze względu na stan zdrowia nie może poruszać się samodzielnie. Jesteśmy przygotowani, aby zapewnić Państwu bezpieczne i komfortowe oglądanie seansów w kinie. Do zobaczenia.

Seans:
Skip to content
Queries: 85