Przejdź do ▾
71 715-16-25
sekretariat@rcks.pl

Kontakt

Ślężański Ośrodek Kultury
ul. Fryderyka Chopina 25
55-050 Sobótka
NIP: 896-12-89-402
REGON: 932284237

Dyrektor:
Michał Hajdukiewicz
71 715 16 25 (sekretariat)
dyrektor@rcks.pl

Księgowość / Kadry:
Teresa Żankowska
71 715 16 27
ksiegowosc@rcks.pl

Sekretariat:
Agnieszka Waszczuk
71 715 16 25
sekretariat@rcks.pl

Główny specjalista ds. działalności instruktorskiej i artystycznej
Tomasz Nycz
71 715 16 25
nycz@rcks.pl

Główny specjalista ds. organizacji pracy artystycznej
Tomasz Okoński
71 715 16 26
okonski@rcks.pl

Manager Kina “Ślęża” w RCKS
Joanna Gawliczek
gawliczek@rcks.pl
kino@rcks.pl

Technika sceniczna, operatorzy kina
Paweł Hajdamowicz
71 715 16 26
hajdamowicz@rcks.pl

Konrad Stachowski
71 715 16 26
stachowski@rcks.pl

Kierownik biblioteki
Ewa Dąbrowska
71 715 16 28
biblioteka@rcks.pl

Bibliotekarz
Magdalena Deląg
71 715 16 28
delag@rcks.pl

Bibliotekarz filii
Teresa Białucha
71 715 16 30
filia@rcks.pl

Formularz kontaktowy

Queries: 58