3 czerwca 2026, godz. 17.00-20.00

Sobótka/Skatepark

Sobotek na skateparku w Sobótce

W środę (3.06) od godziny 17:00 planujemy rozstawić się ze skromnym nagłośnieniem na skateparku i popuszczać trochę oldschoolowych kawałków by stworzyć idealny deskorolkowy klimat.

Chociaż pomysł pojawił się spontanicznie to dzięki zaangażowaniu kilku osób oraz współpracy z Domem Kultury szybko udało się przerodzić go w działanie. Co najważniejsze zdobyliśmy niezbędne pozwolenia oraz na miejscu będziemy mieli dostęp do prądu.

Niestety prognoza pogody na moment pisania posta nie pokazuje idealnych warunków, dlatego w przypadku deszczu zastrzegamy sobie prawo do przeniesienia daty lub w najgorszym wypadku anulowania wydarzenia. Jesteśmy jednak dobrej myśli.

Impreza będzie bezalkoholowa, a po 22 gdy już nie będzie można publicznie hałasować prawdopodobnie przeniesiemy się na Stację Sobotek.
Bierzcie deski, BMXy, hulajnogi i wrotki i widzimy się na miejscu!

Wydarzenie na facebooku: https://www.facebook.com/events/982699474613444