30 listopada - 11 grudnia 2020, godz. 09.00-15.00

Sobótka
ul. Chopina 25

Rekrutacja wolontariuszy na WOŚP 2021 w Sobótce

Fundacja WOŚP zarejestrowała sztab Ślężańskiego Ośrodka Kultury, co oznacza, że gramy w 29. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Sobótce już 10 stycznia 2021 roku.

Należy mieć na względzie, że z powodu obecnych ograniczeń i trudności organizacyjnych z tym związanych (zmieniające się normy epidemiczne) może się zdarzyć, że finał WOŚP może być w swoim przebiegu ograniczony do kwesty. O wszelkich szczegółach przebiegu akcji będziemy zawiadamiać.

W związku z rejestracją Sztabu #5563, który swoją siedzibę ma przy ul. Fryderyka Chopina 25 w Regionalnym Centrum Kultury Słowiańskiej ogłaszamy rejestrację wolontariuszy w trybie on-line.

Decyzją Fundacji WOŚP, Ślężański Ośrodek Kultury może zrekrutować maksymalnie 25 osób, które będą kwestować w Gminie Sobótka w ramach finału WOŚP.

Jak zgłosić się na wolontariat WOŚP?

Zostań Wolontariuszem 29. Finału WOŚP i zagraj z nami podczas #wosp2021. Zarejestruj się drogą e-mail i dołącz do Sztabu w Sobótce. Zanim jednak przystąpisz do działania, zapoznaj się z Regulaminem Wolontariusza.

Przed wypełnieniem ankiety należy zapoznać się z „Zobowiązaniami Wolontariusza” (TAM TEŻ JEST RODO), które znajdują się pod polami do wypełnienia. Ankietę należy wypełnić czytelnie.

Wypełnioną ankietę należy zeskanować (NIE PRZYJMUJEMY SFOTOGRAFOWANEGO DOKUMENTU) i wysłać na adres: nycz@rcks.pl

REKRUTACJA RUSZA OD 30.11.2020 I TRWA DO 11.12.2020. W tytule wiadomości prosimy wpisać: „Rekrutacja Wolontariuszy na WOŚP 2021”.

O uczestnictwie w wolontariacie WOŚP decyduje kolejność zgłoszeń w podanych wyżej ramach czasowych.

Do zeskanowanej ankiety (w formacie JPG) należy dołączyć OSOBNO zeskanowane zdjęcie Wolontariusza, które zostanie wykorzystane w identyfikatorze. Zdjęcie nie może być mniejsze niż 800 x 600 pikseli.

O przyjęciu Wolontariusza do Sztabu w Sobótce będziemy informować drogą telefoniczną i e-mailową (wg danych kontaktowych zawartych w formularzu).

Ankiety przesłane przed 30 XI i po 7 XII, wypełnione nieczytelnie, ankiety niekompletne, ankiety bez zdjęcia nie będą brane pod uwagę.

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt na numer: 663 030 626 (od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.00-15.00)