05 listopada 2019, 18:00

Regionalne Centrum Kultury Słowiańskiej
ul. Chopina 25, Sobótka

Niewidzialny Dolny Śląsk – spotkanie z Hannibalem Smoke

Ślężański Ośrodek Kultury zaprasza na obchody 70-lecia Biblioteki w Sobótce:

NIEWIDZIALNY DOLNY ŚLĄSK. PAŁACE, KTÓRYCH JUŻ NIE ZOBACZYSZ

O autorze:

Pisarz, dziennikarz, fotoreporter, grafik (digital art). Autor magicznej trylogii kryminalnej osadzonej w scenerii Dolnego Śląska: „Tusculum”, „Muzeum Prawdy” i „Emplarium” – Książki Roku 2012 w internetowym plebiscycie KzK. Debiutował bestsellerowym zbiorem opowiadań sensacyjno-obyczajowych „Kompot ze świeżego nieboszczyka”, po latach uzupełnionym i wydanym pod tytułem „Apokalipsa czyli sport motorowodny”.

Publicysta i fotoreporter Onet.pl zaangażowany w ratowanie dolnośląskiego pejzażu kulturowego, co dokumentuje popularna strona na facebooku: Hannibal Smoke: Emplarium oraz autorski kanał na You Tube.

W grudniu 2016 roku ukazało się „Niewidzialne Miasto”, bestsellerowy album historyczny dokumentujący najważniejsze budowle Wrocławia zrównane z ziemią od 1938 do 2000 roku.

W listopadzie 2018 roku trafił do księgarń „Niewidziany Dolny Śląsk”. Utrzymany w podobnej konwencji album przedstawia blisko 450 pałaców unicestwionych w historycznych granicach regionu. Bestseller po kilku tygodniach sprzedaży.

Autor w serwisie: https://www.e-bookowo.pl/nasi-autorzy/hannibal-smoke.html
Jest członkiem: E-bookowo