Spotkanie autorskie jakiego nie było!

Serdecznie, interesująco, poznawczo i… familijnie upływał wieczór autorski, 18 września 2020 r., świętujący podwójną premierę najnowszych powieści p. Jolanta Kosowska: „Prosto w serce i „W piekle pandemii”.

W Bibliotece ŚOK spotykamy się z Pisarką od wydania pierwszej książki, tj. od 2012 r. (jak Narodowe Czytanie sic!). Coraz liczniejsi i wierni Pani Joli Czytelnicy i Czytelniczki mogli napawać się radością bezpośredniej rozmowy z Autorką w czasie wpisywania osobistych dedykacji. W sumie wszyscy zakupili imponujący stos książek, a długa po nie kolejka – budujący widok.

Z zadawanych przez uczestników pytań, jedno było wyjątkowe dla nas: czy Pani Jolanta napisze opowieść, której akcja zadzieje się w miasteczku pod Ślężą, gdzie Jej „serce bije szybciej, czuję się jak w domu, wśród przyjaciół i dobrych znajomych”? Potwierdzamy tę wzajemność

Jesteśmy ogromnie wdzięczni Pani Joli za piękny wieczór, a także pełni podziwu, że wśród różnorodnych aktywności: zawodowych, rodzinnych, pasji pisania, podróżowania i fotografowania – w szczególnym czasie spotkała się z nami. Ślemy serdeczności, życzymy wciąż tej niespożytej energii, dobrego zdrowia; i już gorąco zapraszamy na kolejne spotkanie!