Relacja z Kinowego turnieju Mortal Kombat 11 w Sobótce

W ramach drugich rozgrywek gier konsolowych w Sobótce, zaprosiliśmy graczy (w wieku od 13 do 37 lat) na turniej „Mortal Kombat 11”, który przeprowadziliśmy w systemie Double Elimination. Były to rozgrywki pucharowe podobne do standardowego i typowego Single Elimination (zwykła drabinka pucharowa). Różnica polegała na tym, że jedna przegrana nie eliminowała z turnieju, tylko przenosiła osobę przegraną do drabinki przegranych, dając jeszcze szansę na ostateczne zwycięstwo…

Double Elimination to zaleta nie tylko dla profesjonalnych, ale także dla okazjonalnych graczy, którzy po trafieniu na mocnego przeciwnik i porażce, mogą jeszcze pograć w kilku rundach, a nawet mają szansę na zwycięstwo.

System został wygenerowany ze strony Honmaru.pl

Rozgrywka odbywały się na jednym stanowisku, na kinowym ekranie. Nad prawidłowym przebiegiem rozgrywek będą czuwli organizatorzy. Wyłonienie laureatów nastąpi od razu po zakończeniu ostatniej rundy.

W turnieju wzięło udział 16 zapisanych wcześniej uczestników. Po ponad 2 godzinach, przedstawiciele Ślężańskiego Ośrodka Kultury wyłonili laureatów, którzy zajęli trzy pierwsze miejsca i nagrody.

  1. miejsce – Filip Rusek – Mistrz Gminy Sobótka – Nagroda: Okolicznościowy puchar, 100,00 zł, karta podarunkowa o nominale 50,00 zł do sieci Decathlon.
  2. miejsce – Eryk Marciszyn – Nagroda: 50,00 zł, karta podarunkowa o nominale 50,00 zł do sieci Decathlon.
  3. miejsce – Mateusz Paluchiewicz – Nagroda: 50,00 zł, karta podarunkowa o nominale 50,00 zł do sieci Decathlon.