Promocja „Pocztówek z Portugalii” Jolanty Kosowskiej

Jeszcze żyjemy wrażeniami minionego weekendu: zaczął się niezapomnianym spotkaniem z pisarką, a zarazem doktor medycyny, Jolantą Kosowską (23 lipca 2021 r., piątek).

Autorka – niczym nasza literacka Ambasador – gdyż wszystkie książki Pani Jolanty miały swoje premiery w Bibliotece Publicznej w Ślężański Ośrodek Kultury, wyróżnia nas szczególnie, mieszkając i pracując w Dreźnie, czuje się nadal mocno związana z Sobótką i Wrocławiem

Promocja najnowszej, dwunastej już powieści, pt. „Pocztówki z Portugalii”, jak zawsze, zgromadziła liczne grono wiernych Czytelniczek. Jakże budujący widok stanowiła długa kolejka po osobiste dedykacje i chwile przyjacielskiej rozmowy 🙂

Było klimatycznie, ciekawie poznawczo, humorystycznie, i wręcz familijnie – Pisarce towarzyszyła córka, Marta, która zadbała o oczekiwany przez wszystkich kolportaż książek.

Jak pisze jedna z Uczestniczek: było „Klimatycznie i tajemniczo…, czasami nawet mrocznie…, szczególnie, gdy ogrodnik leżał we mgle bez oznak życia… 🙂 Taka atmosfera panowała na spotkaniu? Był też śmiech i zachwyt urokami Portugalii… Ze spotkań z Jolą Kosowską wychodzi się z postanowieniem, że Jej książki nie mogą czekać w kolejce na stosie hańby ?? one wychodzą na prowadzenie ?”

Pani Jola pięknie relacjonuje w swoich profilach społecznościowych nasze spotkanie: „Są takie wyjątkowe miejsca na ziemi, gdzie czas nagle zwalnia, myśli zaczynają płynąć leniwej, a ja całym sercem chłonę atmosferę tego miejsca. Tak było wczoraj na spotkaniu autorskim w Bibliotece Publicznej Ślężańskiego Ośrodka Kultury w Sobótce. Tutaj zawsze czuję się jak w domu. Wśród bliskich ludzi, przyjaciół. Dziękuję organizatorom i uczestnikom spotkania. Juz za Wami tęsknię. Do zobaczenia jesienią!”.

Serdecznie dziękujemy za odwiedziny, wspaniałe spotkanie i okazaną nam sympatię, którą odwzajemniamy z wielokrotnością wysokości naszej Ślęży!

Już czekamy na nowe spotkanie, ponieważ, jak wyznała Pani Jola, czeka nas, sobótczan, niespodzianka!