O wieczorze z „Niepokonanymi” w ślężańskiej Bibliotece

Pierwsze w tym roku spotkanie autorskie zgromadziło w przytulnej atmosferze naszej czytelni grono entuzjastów nowych doznań literackich.

📚 Gościem wydarzenia był Adam Kameron, autor debiutujący książką „Niepokonane”. To kryminalno-obyczajowa opowieść o sile kobiet, szukających prawdy i starających się stawić czoła przeciwnościom losu.Misternie skonstruowane portrety bohaterek wzbudziły spore zainteresowanie słuchaczy. Dbający o każdy detal, twórca postaci, wzbogacił spotkanie o grę opartą na swojej fabule, uruchamiając wyobraźnię uczestników oraz stawiając otwarte pytania, które stały się źródłem emocjonujących dyskusji!

📚 Czwartkowy wieczór promocyjny był również idealnym pretekstem do zainicjowania kolejnego roku spotkań Dyskusyjnego Klubu Książki, którego członkowie, jak zawsze, nie zawiedli i uświetnili wieczór swoją obecnością.

📚 Zachęcamy do sięgnięcia po „Niepokonane” – książkę, którą czyta się jednym tchem. Znajdziecie ją oczywiście w siedzibie i filii naszej biblioteki.

📚 Serdecznie dziękujemy przybyłym na spotkanie, a wszystkich obecnych i przyszłych Klubowiczów zapraszamy na kolejne spotkanie autorskie, które odbędzie się 3 marca. Szczegóły już wkrótce!