Przejdź do ▾
Piątki
15:30-17:00
Sala zajęć (parter)
Koszt zajęć: 40 zł / miesięczny cykl zajęć

Warsztaty szachowe

Ślężański Ośrodek Kultury zaprasza na zajęcia stałe do Regionalnego Centrum Kultury Słowiańskiej w Sobótce, które odbywają się w piątki w godzinach: 15:30-17:30 w sali zajęć na parterze. Zajęcia dedykowane są dla dzieci (+10 lat), młodzieży i osób dorosłych. Harmonogram zajęć znajduje się na tablicy ogłoszeń w ŚOK.

Poznaj tajniki gry w szachy. Naucz się strategicznego myślenia….

Zajęcia szachowe prowadzone są dla początkujących młodych graczy, którzy chcą poznać tajniki królewskiej gry w szachy. Szachy to nie tylko gra, ale także nauka logicznego myślenia, umiejętność planowania strategii i przede wszystkim zabawa.

Zajęcia poprowadzi: Kamil Gałuszka oraz Małgorzata Gałuszka – Wieloletni praktycy szachowi biorący udział w największych wydarzeniach szachowych w Polsce. Profesjonalni instruktorzy oraz zawodnicy z uprawnieniami sędziowskimi.


UWAGA! „Warsztaty szachowe” są płatne. Koszt zajęć za miesiąc wynosi: 40,00 zł. Opłaty za Zajęcia stałe w RCKS powinny być dokonywane przelewem do 15 dnia każdego miesiąca na poniższy numer konta: Ślężański Ośrodek Kultury:
Nr konta: 71 9574 1015 2003 0200 0217 0001 – Tytuł przelewu: Imię i nazwisko, nazwa zajęć, miesiąc i rok.

Dokumenty rejestrowe należy wypełnić, podpisać i wydrukować, a następnie dostarczyć je do RCKS w godz. 7.00-15.00 do biura nr 25 (parter). W przypadku problemów, dokumenty należy zeskanować i wysłać na adres: nycz@rcks.pl.


Dokumenty rejestrowe (osoby małoletnie) – POBIERZ

Dokumenty rejestrowe (osoby pełnoletnie) – POBIERZ

Formularz rezygnacyjny – POBIERZ

Queries: 29