Przejdź do ▾
8.04. 2024 (cykliczna formuła, raz w miesiącu)
17:00-19:00
Sala zajęć (parter)
Koszt zajęć: 50 zł / miesiąc

Warsztaty Nauki Akwareli – BRAK WOLNYCH MIEJSC!

Ślężański Ośrodek Kultury zaprasza na zajęcia nauki akwareli do Regionalnego Centrum Kultury Słowiańskiej w Sobótce. Kolejne zajęcia odbędą się 8 kwietnia 2024 r., o godz. 17.00 (informacje o kolejnych zajęciach już wkrótce) w sali zajęć na parterze RCKS. Zajęcia dedykowane są dla młodzieży (+12 lat) i osób dorosłych.

Zgodnie z zapowiedziami po jesiennych pilotażowych warsztatach zapraszamy na malarskie spotkania.

Podczas zajęć praktycznych pod okiem instruktorki z doświadczeniem twórczym będziemy uczyć klasycznych technik akwareli i form pochodnych. Materiały twórcze w gestii uczestników.

Organizator zapewnia ograniczoną ilość dobrych materiałów malarskich – jako uzupełnienie materiałów uczestników lub na wypadek braku u uczestnika materiałów podczas zajęć.

Prowadząca: Marta Ciućka – graficzka, specjalistka ds. spraw wystawiennictwa i grafiki. Współorganizatorka ogólnopolskiego Pleneru Akwarelowego Świdnica 2021. Współtwórczyni Festiwalu Miejskiego Szkicowania w Świdnicy. Prowadząca warsztaty akwarelowe dla amatorów i spotkania grupy Urban Sketchers. Uczestniczka wystaw w Polsce i za granicą.


UWAGA! Warsztaty „Nauki akwareli” są płatne.

Zajęcia 1x w miesiącu. Koszt zajęć za jedno spotkanie wynosi: 50,00 zł za osobę. Płatność gotówką w dniu realizacji warsztatów.

Dokumenty rejestrowe należy wypełnić, podpisać i wydrukować, a następnie dostarczyć je do RCKS w godz. 7.00-15.00 do biura nr 25 (parter). W przypadku problemów, dokumenty należy zeskanować i wysłać na adres: nycz@rcks.pl.


  • Dokumenty zgłoszeniowe – Osoby małoletnie – POBIERZ
  • Dokumenty zgłoszeniowe – Osoby pełnoletnie – POBIERZ
  • Formularz rezygnacyjny – POBIERZ
Skip to content
Queries: 29