Przejdź do ▾
Środy
17:00-19:00
Sala zajęć (parter)

Warsztaty muralowe „O nas”

Ślężański Ośrodek Kultury zaprasza na zajęcia projektowe do Regionalnego Centrum Kultury Słowiańskiej w Sobótce, które będą odbywać się w środy (od 10 maja) w godzinach: 17:00-19:00 w sali zajęć na parterze RCKS. Zajęcia dedykowane są dla młodzieży (+12 lat) i osób dorosłych. Projekt dofinansowany przez OPS w Sobótce. Harmonogram zajęć znajduje się na tablicy ogłoszeń w ŚOK.

Warsztaty tworzenia muralu pn. „O nas” – przedstawiającego mieszkańców miasta i gminy Sobótka

Podczas spotkań uczestnicy będą rozwijać swoje umiejętności, kształtując jednocześnie estetykę publicznej przestrzeni – stworzenia muralu w przestrzeni Regionalnego Centrum Kultury Słowiańskiej. Wprowadzone do przestrzeni wewnętrznej, stworzone podczas warsztatów, obrazy muralowe nawiązywać będą do lokalnych tradycji i symboli.

Zajęcia będą obejmowały: poznanie nowych technik, rozwijanie zainteresowań i uzdolnień, kształtowanie wyobraźni. Podczas warsztatów będziemy projektować i wykonywać elementy szablonów, które posłużą do namalowania wspólnego muralu. Uczestnicy wraz z prowadzącymi przygotują koncepcję całości malatury.

Zajęcia prowadzą: Michał Chabielski – mgr Sztuk pięknych, arteterapeuta, coach, pracujący na co dzień w Dolnośląskiej Szkole Wyższej we Wrocławiu. Anita Szprych – mgr sztuki, dr nauk społecznych, arteterapeutka prowadząca na co dzień zajęcia na Uniwersytecie Dolnośląskim DSW


Zajęcia bezpłatne. Projekt dofinansowany przez OPS w Sobótce

Rekrutacja uczestników prowadzona jest od 17 kwietnia 2023 r. do wyczerpania wolnych miejsc. Liczba miejsc jest ograniczona. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Dokumenty rejestrowe należy wypełnić, podpisać i wydrukować, a następnie dostarczyć je do RCKS w godz. 7.00-15.00 do biura nr 25 (parter). W przypadku problemów, dokumenty należy zeskanować i wysłać na adres: nycz@rcks.pl.


Dokumenty rejestrowe (osoby małoletnie) – POBIERZ

Dokumenty rejestrowe (osoby pełnoletnie) – POBIERZ

Formularz rezygnacyjny – POBIERZ

Skip to content
Queries: 64