Przejdź do ▾
Czwartki (od 13.04)
17:00-19:00
Sala zajęć (parter)
Koszt zajęć: 50 zł / miesiąc

Płaskorzeźba w architekturze

Ślężański Ośrodek Kultury zaprasza na zajęcia projektowe do Regionalnego Centrum Kultury Słowiańskiej w Sobótce, które będą odbywać się w czwartki (od 13 kwietnia 2023 do odwołania) w godzinach: 17:00-19:00 w sali zajęć na parterze RCKS. Zajęcia dedykowane są dla młodzieży (+12 lat) i osób dorosłych. Harmonogram zajęć znajduje się na tablicy ogłoszeń w ŚOK.

Stwórz razem z nami płaskorzeźbę, która ozdobi wnętrze Regionalnego Centrum Kultury Słowiańskiej w Sobótce!

„Płaskorzeźba w architekturze” to projektowe zajęcia rzeźbiarskie dla młodzieży i osób dorosłych, którzy w trybie indywidualnym i grupowym stworzą poszczególne komponenty „widoku ceramicznego”, który zostanie zainstalowany w budynku ŚOK/RCKS”. Na spotkaniach rzeźbiarskich uczestnicy poznają podstawowe zagadnienia dot. rzeźby, formy i perspektywy, co pomoże w tworzeniu płaskorzeźb i przestrzennych obiektów z gliny.

Zajęcia prowadzi: Michał Chabielski – mgr Sztuk pięknych, arteterapeuta, coach, pracujący na co dzień w Dolnośląskiej Szkole Wyższej we Wrocławiu.


UWAGA! Warsztaty „Płaskorzeźba w architekturze” są płatne. Koszt zajęć za cykl trzymiesięcznych spotkań wynosi: 50,00 zł za miesiąc za osobę. W każdym miesiącu odbędzie się od 3 do 5 spotkań. Opłata za zajęcia powinna być dokonana przelewem po otrzymaniu potwierdzenia uczestnictwa na numer konta: Ślężański Ośrodek Kultury: Nr konta: 71 9574 1015 2003 0200 0217 0001 – Tytuł przelewu: Imię i nazwisko, nazwa zajęć.

Dokumenty rejestrowe należy wypełnić, podpisać i wydrukować, a następnie dostarczyć je do RCKS w godz. 7.00-15.00 do biura nr 25 (parter). W przypadku problemów, dokumenty należy zeskanować i wysłać na adres: nycz@rcks.pl.


Dokumenty rejestrowe (osoby małoletnie) – POBIERZ

Dokumenty rejestrowe (osoby pełnoletnie) – POBIERZ

Formularz rezygnacyjny – POBIERZ

Queries: 57