19.12.2020 16:00

Regionalne Centrum Kultury Słowiańskiej
ul. Chopina 25, Sobótka

Kabaret Skeczów Męczących – NOWY TERMIN wkrótce

Zmianie ulega wyłącznie data wydarzenia. Podamy ją jak uzyskamy te informację od kabaretu.

Wszystkie bilety wraz z zawartymi danymi pozostają ważne i obowiązują w nowym terminie (godzina, rząd, nr miejsca pozostaje ten sam).

Obawa przed rozprzestrzenianiem się Koronawirusa SARS-CoV-2, odpowiedzialnego za chorobę COVID-19, dotyka nas wszystkich i wpływa na codziennie funkcjonowanie. W tym trudnym okresie pragniemy zapewnić, że pracujemy każdego dnia, by wyprodukować i zrealizować wszystkie zaplanowane wydarzenia, a także odpowiedzieć na wszelkie Państwa zapytania. Obecna sytuacja zmusiła nas do przesunięcia części wiosennych wydarzeń i znalezienia dla nich nowych terminów. Dzięki wspólnemu zaangażowaniu i ciężkiej pracy będziemy mogli się spotkać na kolejnych wydarzeniach, jak tylko rzeczywistość wróci do normy.

Kto jest najśmieszniejszy w Polsce?

Kabaret Skeczów Męczących w swoim nowym programie nie pozostawia złudzeń. „Najśmieszniejszy” to niemal dwugodzinne spotkanie z zupełnie nowymi postaciami wprost z doskonale znanego i uwielbianego przez Was świata humoru KSM.

Premierowe wcielenia Jarka, Marcina, Karola i Michała przeniosą Was do historii pozornie absurdalnych i niemożliwych, a tak naprawdę opowiadających o naszej codzienności pełnej odniesień do bieżących wydarzeń z kraju i ze świata.

Regionalne Centrum Kultury Słowiańskiej
19 grudnia 2020
Godzina : 16:00
Bilety:
https://kabaretowebilety.pl/sobotka-kabaret-skeczow-meczacych-najsmieszniejszy/wydarzenie/1381?fbclid=IwAR3C6ZQ1XxxFL2WH68PfqZR99QQ6Q9olp8Ip2QfyYxcegLSDMpOUrfO9q0c

Wszelkie informacje w sprawie biletów: 695 105 020