Za nami turniej gry KARAK firmy Albi :-)

Zwieńczeniem spotkań z grami planszowymi w okresie Regionalnych Ferii w RCKS był turniej w grę KARAK wydawnictwa ALBI. W czasie lutowych spotkań można było zapoznać się z grą i poćwiczyć przed turniejem. W efekcie dużego zainteresowania uczestników, na każdym spotkaniu rozłożone były dwa egzemplarze gry. Dobra rozgrzewka przełożyła się na liczbę uczestników: 16 graczy stanęło do gry o atrakcyjne nagrody (m.in. grę Karak). Do ostatnich chwil ważyły się losy zwycięstwa, ostatecznie 10-letnia Zuzia pokonała 13-letniego Tobiasza, a III miejsce zdobyła 10 letnia Antosia. Laureatom gratulujemy atrakcyjnych wygranych! Aktywnym uczestnikom dziękujemy za udział i świetną zabawę podczas spotkań oraz samego turnieju.

Fundatorem dyplomów i nagród było wydawnictwo Albi, a przygotowanie i turniej poprowadził przedstawiciel firmy i instruktor gier planszowych – Michał Piszczałka. Jesteśmy wdzięczni za udaną współpracę, bardzo dziękujemy!

Wszystkich chętnych, seniorów czy juniorów zapraszamy na wtorkowe granie w planszówki – w godzinach 16:30-18:30. Zachęcamy!