Przejdź do ▾
Poniedziałki
17:30-19:30
Scena
Koszt zajęć: 100 zł / miesięczny cykl zajęć

Warsztaty teatralne – BRAK WOLNYCH MIEJSC!

Ślężański Ośrodek Kultury zaprasza na zajęcia stałe do Regionalnego Centrum Kultury Słowiańskiej w Sobótce, które odbywają się w poniedziałki w godzinach: 17:30-19:30 na scenie RCKS. Zajęcia dedykowane są dla dzieci (+10 lat) i młodzieży. Harmonogram zajęć znajduje się na tablicy ogłoszeń w ŚOK.

Chcesz doskonalić swój warsztat aktorski lub przełamać nieśmiałość i sprawdzić się na scenie?

W programie warsztatów znajduje się m.in.: praca nad dykcją i emisją głosu, ćwiczenia improwizacyjne, aktorska interpretacja tekstu, praca przed mikrofonem i kamerą, przygotowanie do PWST oraz konkursów recytatorskich.

Podczas warsztatów będziemy pracować także nad realizacją spektaklu teatralnego, w którym mamy nadzieję, weźmiesz udział! Zajęcia teatralne poprowadzi Jakub Grębski – absolwent PWST we Wrocławiu, aktor Wrocławskiego Teatru Komedia oraz Teatru Lulabaja, konferansjer i kabareciarz.

Zajęcia prowadzi: Jakub Grębski – aktor Teatru Polskiego we Wrocławiu, współpracujący z Teatrem Komedia oraz Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu. Absolwent Wydziału Lalkarskiego Akademii Sztuk Teatralnych im. St. Wyspiańskiego w Krakowie (dawniej: Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie, Filia we Wrocławiu). Jako instruktor zajęć teatralnych prowadzi Pracownię Aktorską działającą w Młodzieżowym Domu Kultury Wrocław-Krzyki oraz sekcję teatralną Wrocławskiego Klubu ANIMA. Stale prowadzi także warsztaty teatralne w szkołach na terenie całego województwa Dolnośląskiego z ramienia działu edukacji Teatru Polskiego we Wrocławiu.


UWAGA! „Warsztaty teatralne” są płatne. Koszt zajęć za miesiąc wynosi: 100,00 zł. Opłaty za Zajęcia stałe w RCKS powinny być dokonywane przelewem do 15 dnia każdego miesiąca na poniższy numer konta: Ślężański Ośrodek Kultury:
Nr konta: 71 9574 1015 2003 0200 0217 0001 – Tytuł przelewu: Imię i nazwisko, nazwa zajęć, miesiąc i rok.

Dokumenty rejestrowe należy wypełnić, podpisać i wydrukować, a następnie dostarczyć je do RCKS w godz. 7.00-15.00 do biura nr 25 (parter). W przypadku problemów, dokumenty należy zeskanować i wysłać na adres: nycz@rcks.pl.


  • Dokumenty rejestrowe (osoby małoletnie) – POBIERZ
  • Dokumenty rejestrowe (osoby pełnoletnie) – POBIERZ
  • Formularz rezygnacyjny – POBIERZ
Skip to content
Queries: 49