Przejdź do ▾
Soboty
9.00-17.00 (młodzież)
17.00-19.30 (dorośli)
Sala zajęć (I piętro)

SOBUTKANA – warsztaty malowania wełną – BRAK WOLNYCH MIEJSC!

Ślężański Ośrodek Kultury i Pracownia Tkactwa Artystycznego zapraszają na zajęcia stałe do Regionalnego Centrum Kultury Słowiańskiej w Sobótce, które odbywają się w soboty w godzinach: 9.00-17.00 (grupy młodzieżowe) oraz 17.00-19.30 (grupy osób dorosłych) w sali zajęć na I piętrze. Harmonogram zajęć znajduje się na tablicy ogłoszeń w ŚOK.

Stwórz razem z nami unikatowe obrazy, które wełną są malowane!

Obcowanie z tkaniną uwrażliwiło mnie na kolor, strukturę; natomiast tworzenie projektów tkanin rozwinęło talent malarski. Studia na Akademii Sztuk Pięknych i syntetyczne myślenie bryłą pomogły mi stworzyć zupełnie inny styl i podejście do projektów tkanin. Moje myślenie poszło w kierunku widzenia jej poprzez pryzmat witrażu. To spowodowało, że prace młodzieży, którą prowadziłam, zdecydowanie różniły się od prac uczniów, którzy wyszli ze szkoły mojej mamy.”

Projektowanie tkanin dało mi dużą swobodę i odwagę w łączeniu kolorów. Miało to wpływ również na moją dalszą drogę twórczą. Poprzez obcowanie z tkaniną i cały proces, który przeszłam będąc w pracowni i na studiach, stworzyłam nową jakość swojego myślenia i podejścia do swojej osobistej twórczości.”

Zajęcia prowadzi: Anna Domańska-Olszak – artystka i pedagog, córka zasłużonej twórczyni PTA, Aliny Domańskiej.


Dokumenty rejestrowe należy wypełnić, podpisać i wydrukować, a następnie dostarczyć je do RCKS w godz. 7.00-15.00 do biura nr 25 (parter). W przypadku problemów, dokumenty należy zeskanować i wysłać na adres: nycz@rcks.pl.


Dokumenty rejestrowe (osoby małoletnie) – POBIERZ

Dokumenty rejestrowe (osoby pełnoletnie) – POBIERZ

Formularz rezygnacyjny – POBIERZ

Queries: 56