Przejdź do ▾
Czwartki
17:00-19:00
Sala zajęć (parter)
Koszt zajęć: 50 zł / miesiąc

Folwark zwierzęcy – BRAK WOLNYCH MIEJSC!

Ślężański Ośrodek Kultury zaprasza na zajęcia projektowe do Regionalnego Centrum Kultury Słowiańskiej w Sobótce, które będą odbywać się w czwartki (od stycznia do czerwca 2024) w godzinach: 17:00-19:00 w sali zajęć na parterze RCKS. Zajęcia dedykowane są dla młodzieży (+12 lat) i osób dorosłych. Harmonogram zajęć znajduje się na tablicy ogłoszeń w ŚOK.

Stwórz razem z nami płaskorzeźbę, ceramiczną kompozycję z motywami zwierzęcymi.

Podczas zajęć praktycznych powstanie mural ceramiczny, który zostanie zrealizowany w przestrzeni publicznej. Tematem przewodnim warsztatów ceramicznych będą zwierzęta. Uczestnicy wykonywać będą elementy ceramiczne tj. kafle (15×15 cm), z których powstanie ceramiczna kompozycja! Mural ma przypominać o świecie zwierząt, z którym współistniejmy i do którego powinniśmy odnosić się z poszanowaniem i z dbałością, ma zwrócić uwagę na to jak ważna jest empatia do zwierząt i do świata natury oraz pokazać bogactwo i różnorodność świata zwierząt.

Zajęcia prowadzi: Michał Chabielski – mgr Sztuk pięknych, arteterapeuta, coach, pracujący na co dzień w Dolnośląskiej Szkole Wyższej we Wrocławiu.


UWAGA! Warsztaty „Folwark zwierzęcy” są płatne. Koszt zajęć za cykl trzymiesięcznych spotkań wynosi: 50,00 zł za miesiąc za osobę. W każdym miesiącu odbędzie się od 3 do 5 spotkań. Opłata za zajęcia powinna być dokonana przelewem po otrzymaniu potwierdzenia uczestnictwa na numer konta: Ślężański Ośrodek Kultury: Nr konta: 71 9574 1015 2003 0200 0217 0001 – Tytuł przelewu: Imię i nazwisko, nazwa zajęć.

Dokumenty rejestrowe należy wypełnić, podpisać i wydrukować, a następnie dostarczyć je do RCKS w godz. 7.00-15.00 do biura nr 25 (parter). W przypadku problemów, dokumenty należy zeskanować i wysłać na adres: nycz@rcks.pl.


  • Dokumenty zgłoszeniowe – Osoby małoletnie – POBIERZ
  • Dokumenty zgłoszeniowe – Osoby pełnoletnie – POBIERZ
  • Formularz rezygnacyjny – POBIERZ
Skip to content
Queries: 26