Przejdź do ▾
Piątki - 14:30-16:00 / 16:00-17:30
Sala zajęć (I piętro)

Kreatywne dzieci

Ślężański Ośrodek Kultury zaprasza na zajęcia stałe do Regionalnego Centrum Kultury Słowiańskiej w Sobótce, które odbywają się w piątki w godzinach: 14:30-16:00 / 16:00-17:30

Chcesz rozwijać się na różnych płaszczyznach sztuk plastycznych?

W programie warsztatów znajduje się m.in.: szereg tematów artystyczno-rozwojowych, rękodzieło artystyczne tj. ceramika, decoupage, scrapbooking, zdobnictwo, świece parafinowe oraz wyplatanie makarm.

Podczas warsztatów będziemy pracować nad małą scenografią. Popracujemy ruchowo-plastycznie i zadziałamy w sposób animacyjny. Rezultatem warsztatów będą okazjonalne wystawy prac plastycznych i rękodzielniczych, które zaprezentujemy w przestrzeniach RCKS.

Zajęcia prowadzi: Ewa Offman-Lech – Prezes Fundacji Choreia w ramach której prowadzi szereg projektów artystycznych i kulturalnych. Instruktor tańców w kręgu, choreograf. Od wielu lat prowadzi pracownię rękodzieła artystycznego w Kryształowicach – pięknej wsi leżącej u stóp góry Ślęży. Jest to  pracownia, w której odbywa się szereg warsztatów: ceramika, scrapbooking, decoupage, mozaika, świece parafinowe, wyplatanie makram, zdobnictwo i wiele innych. Wszystkie warsztaty prowadzone  są wynikiem zamiłowania do rękodzieła i chęcią dzielenia się tą pasją z innymi.

Queries: 64