Ogólnopolski Festiwal Polskiej Animacji O!PLA 2024 w Sobótce

Ślężański Ośrodek Kultury w dniach 16-17 kwietnia 2024 r. przeprowadził lokalną odsłonę „Ogólnopolskiego Festiwalu Animacji O!PLA”. Każdorazowo po zakończonej projekcji, widzowie głosowali na najlepszy film w kategorii zaprezentowanej przez organizatora, biorąc tym samym aktywny udział w formie festiwalowej.

W ramach Ogólnopolskiego Festiwalu Filmów Animowanych O!PLA zrealizowano 5 seansów filmowych dla 620 młodych widzów z Gminy Sobótka. Dziękujemy za udział w projekcjach i zapraszamy za rok!

Ogólnopolski Festiwal Filmów Animowanych O!PLA 2023 w Sobótce

W dniach 20-21 kwietnia w kinie „Ślęża”, które funkcjonuje w Ślężańskim Ośrodku Kultury odbyła się lokalna odsłona Ogólnopolskiego Festiwalu Filmów Animowanych O!PLA. W ramach 4 seansów filmowych wyświetlono jedenaście krótkometrażowych filmów dla najmłodszych mieszkańców gminy Sobótka.

W festiwalowych seansach uczestniczyło 620 dzieci ze szkół z gminy Sobótka oraz ościennych miejscowości. Każdorazowo po zakończonej projekcji, mali widzowie głosowali na najlepszy film biorąc tym samym aktywny udział w formie festiwalowej.

Ogólnopolski Festiwal Filmów Animowanych O!PLA 2022 w Sobótce

Ślężański Ośrodek Kultury zaprosił najmłodszych mieszkańców gminy Sobótka na serię projekcji filmowych, które zostały zrealizowane w ramach Ogólnopolskiego Festiwalu Filmów Animowanych O!PLA w dniach 6-7 kwietnia. 4 seanse festiwalowe składające się z 20 krótkometrażowych animacji, przyciągnęły do Kina Ślęża: 630 widzów w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Młodzi widzowie z lokalnych placówek oświatowych, każdorazowo po zakończonej projekcji głosowali na najlepszy film konkursu „Teraz Dzieci Mają Głos”; w kategorii zaprezentowanej przez organizatora, biorąc tym samym aktywny udział w formie festiwalowej. Wyniki głosowania zostaną opublikowane wkrótce na stronach naszej organizacji.

Skip to content
Queries: 22