Przejdź do ▾
Siedziba Biblioteki w Sobótce
Filia Biblioteczna w Sobótce Zachodniej

Książki elektroniczne

LEGIMI

Dostęp do bezpłatnego abonamentu LEGIMI na obecny rok mogą uzyskać wyłącznie nasi stali Czytelnicy.

Zgodnie z zasadami konsorcjum projektu „Legimi na Dolnym Śląsku 2024”, koordynowanym przez Dolnośląską Bibliotekę Publiczną we Wrocławiu, warunkiem uzyskania kodu jest posiadanie statusu zarejestrowanego czytelnika w bibliotece. Konta uaktualniać należy przed pobraniem kodu, na początku każdego roku kalendarzowego.

Liczba kodów jest ograniczona.

📚Czytelnik przechodzi przez następujące etapy:

  • wizyta w siedzibie lub filii, począwszy od 3 stycznia’24 r.;
  • pobranie aplikacji na smartfon, tablet, komputer lub czytnik;
  • pobranie e-książki w formie e-booka lub audiobooka bezpośrednio w aplikacji Legimi, zainstalowanej na wybranym urządzeniu.

📚Konta istniejące, aktywowane nowym kodem, zachowują wcześniej pobrane książki (e-półka).

📚Legimi zapewnia dostęp do wielu nowości i bestsellerów, ale i starszych tytułów – z beletrystyki, literatury faktu i innych popularnych kategorii udostępnianych przez portal Legimi.com. Usługa wypożyczania książek elektronicznych udostępniona została dzięki współpracy dolnośląskich bibliotek publicznych z firmą Legimi, która oferuje dostęp do e-booków i audiobooków na zasadzie abonamentu.

📚 Czytelnicy mogą korzystać z prawie 240.000 tytułów ebooków oraz ponad 80.000 audiobooków i synchrobooków najlepszych autorów – polskich i zagranicznych.

📚🎧 Na okres świąteczno-noworoczno-feryjny uruchamiamy obie formy e-zasobów: e-booki do czytania oraz audiobooki do słuchania – do wyczerpania zapasów. Informację tę obecni posiadacze kont otrzymają także e-mailem.

Życzymy udanego i satysfakcjonującego mobilnego czytania!

Skip to content
Queries: 67